Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Vijftien jaar Visser Media & Design. Vijftien jaar verhalen vertellen. Niet alleen die van onszelf, maar vooral die van onze klanten, partners en collega’s. Elk project, elke samenwerking bracht een uniek perspectief. Samen vormen al die invalshoeken en ervaringen ons verhaal.
Met 15 Years of Perspectives wilden we dit vieren. Een jubileumcampagne die eerlijk, persoonlijk en dynamisch is. Geen opgepoetst verhaal, maar een ode aan de momenten die ons gevormd hebben: de successen, de uitdagingen en de leerervaringen. Drie onderdelen brengen het verhaal tot leven: het aftellen naar het jubileum op social media, een luxe relatiegeschenk en een jubileumfilm. Samen vertellen ze het verhaal van vijftien jaar perspectieven, ervaringen en verbinding.
Op social media begonnen we met een countdown van vijftien social posts. Elke post belicht één van de vijftien perspectieven, gekoppeld aan eerdere producties en eigen momenten. Zo kwam bijvoorbeeld het perspectief ‘Adventurous’ tot leven via de brandfilm die we produceerden voor Vertom en het perspectief ‘Joyful’ kwam tot uiting in een terugblik op onze teamweekenden en uitjes van de afgelopen 15 jaar.
Het doel was niet alleen het vieren van ons jubileum, maar ook laten zien hoe divers en kleurrijk onze projecten en ervaringen zijn. Door persoonlijke anekdotes, beelden uit eerdere producties en spontane momenten van het team te combineren, ontstond een verhaal dat zowel authentiek als inspirerend is.
Het doel was niet alleen het vieren van ons jubileum, maar ook laten zien hoe divers en kleurrijk onze projecten en ervaringen zijn. Door persoonlijke anekdotes, beelden uit eerdere producties en spontane momenten van het team te combineren, ontstond een verhaal dat zowel authentiek als inspirerend is.
Om onze klanten en partners een extra dimensie van het jubileum te bieden, stelden we een luxe doosje bonbons samen. In het doosje zitten vijftien bonbons, elk gekoppeld aan één van de vijftien perspectieven van de campagne. Zo vind je bijvoorbeeld Refreshing met Citroen Merengue, Adventurous met Karamel Zeezout en Comforting met Stroopwafel. Zo wordt elk perspectief op een creatieve en smaakvolle manier tastbaar gemaakt.
Our perspective
In de jubileumfilm nemen we de kijker mee langs de uitdagingen, chaos en hoogtepunten van de afgelopen vijftien jaar. Van momenten waarop het misging tot wat we daarvan hebben geleerd, en hoe die ervaringen ons hebben gevormd. Benieuwd? Nog even wachten… want deze delen we binnenkort met jullie!
15 Years of Perspectives laat zien wie we zijn, wat ons drijft en hoe elk project en iedere samenwerking ons verhaal vormt. Een viering van momenten, mensen en perspectieven. Word jij ook onderdeel van ons verhaal?
078 647 48 89
info@vissermediadesign.nl
Newtonweg 2
2952 BH Alblasserdam
Nederland